0.12-3.0 mm Dikte Voorgeverfde gegalvaniseerde stalen spoel G350 Voor de bouw
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | HUIYI-PPGI |
| Certificering: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, EN |
| Modelnummer: | G550, G300, DX51D+Z |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 25 tons elke dikte |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Standaard exportpakket, gewikkeld met waterdicht papier. Na volledig gewikkeld met PE -film met hoge |
| Levertijd: | 15-35 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, D/P |
| Levering vermogen: | 5000 ton per maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Naam: | Ppgi | grondstof: | Warm/koudgewalste basis |
|---|---|---|---|
| Dikte: | 0,12 mm-1,5 mm | Breedte: | 600-1500 mm |
| Zink coating: | 30 - 275 g/m2 | Oppervlakteafwerkingen: | Glanzend en mat |
| Standaard: | ASTM, DIN, GB, JIS | Gewicht van de spoel: | 3-8MT |
Productomschrijving
PPGI is vervaardigd van gegalvaniseerd staal met een verfcoating en biedt zowel anti-corrosieve eigenschappen als een visuele aantrekkingskracht.Terwijl de gebakken organische afwerking kleur en weersbestendigheid biedt voor het dak, wandbekleding en huishoudelijke apparaten.
Productparameters
| Productnaam | Voorgeverfde gegalvaniseerde stalen spoel |
|---|---|
| Graad | DX51D, DX52D, S350GD, S550GD |
| Zinkcoating | Z30-Z275 |
| Dikte | 0.12mm-1.5mm |
| Breedte | 600-1500 mm |
| Coil-ID | φ508mm φ610mm |
| Verftype | PE, SMP, HDP, PVDF |
| Verfcoating | Boven 15-25 mm, achter 7-8 mm. |
Toepassingen
- Bouwindustrie
Daken, wandbekleding, gootjes en structurele onderdelen. - Automobiele industrie
Karosseriepanelen, chassis en andere belangrijke onderdelen. - Huishoudelijke apparaten
Koelkasten, wasmachines, ovens, enz. Roestvrij met een gladde, duurzame afwerking. - Meubelen en interieurontwerp
Kasten, planken en decoratieve stukken, aangepaste kleuren en texturen voor moderne meubels.
Verpakking en verzending
We verpakken elke spoel voor maximale bescherming. kussens, waterdichte afdichtingen en veilige palletering houden uw staal veilig tijdens het vervoer over zee of land.,- Ja, elke keer.
Veelgestelde vragen




